Przeskocz do treści

Doładowanie konta następuje zwykle wtedy, gdy kończą nam się pieniądze na koncie w telefonie. Oto krótka historia miłosna z doładowaniem telefonu w tle:

W szkole jak zwykle dużo nauki... w sumie szczerze to nie chce mi się opisywać tam czasu spędzonego, bo nie mam na to ochoty i humoru. Po lekcjach poszłam na solarium z Natalią i Justyną. Następnie poszliśmy do mnie, ale tylko ja i Natalia. Wkurzyłam się na mojego kota, gdyż zrobił to czego nie powinien ... ale pomińmy.
Posiedzieliśmy trochę u mnie, a potem ją odprowadziłam.. Miałam znów silny ból mojego żołądka, myślałam, że nie dojdę, ale szybkim tempem poszłam do babci i wzięłam rozkurczową tabletkę, zjadłam zupę i się położyłam. a o Nim ciągle myślałam, ciągle Jego miałam w myślach, czy dzisiaj odzyska internet... Czy w końcu się pojawi i zobaczę jego słodką twarzyczkę! Niestety... była już wystarczająca godzina kiedy czułam, że dzisiaj również nie mają internetu. Nudziło mi się, naukę wolałam zostawić dopiero na wieczór. Lepiej mi wchodzi do głowy. Puściłam sygnał Helci. Ot tak, i zadzwoniła do Mnie, czy coś się stało itd... No jasne, że się nic nie stało! Sygnał, bo pamiętam o niej i tyle. Ale przy okazji zapytałam się co u Niego.. Wtedy mnie pocieszyła, bo powiedziała, że prosił ją dzisiaj o doładowanie konta, bo się o mnie martwi... Ale kiedy mi powiedziała, że to było z dobre 2 godziny temu to mnie zamurowało, bo w ogóle do Mnie nic nie napisał ... posmutniałam, miałam tylko nadzieję, że się odezwie potem tak jak i Ona. I co? Do tej pory się nie odezwał, a przecież niby wysłała mu kod....A poza tym powinien od razu się odezwać, zaraz po tym jak doładuje mu mama, a On nic... Jakoś mi źle...

co znaczy doładowanie telefonuObejrzałam "M jak Miłość", ale nic od niego nie dostałam. Zaraz muszę się uczyć z Historii i niemieckiego, a jestem taka przygnębiona... Czuję po prostu, że przez ten brak internetu oddalamy się od siebie... Nie wiem... Coraz mniej o Mnie myśli? Nie tęskni? Sama nie wiem.. Zastanawiam się cały czas dlaczego.... Dlaczego? Sądzę, że jak już taka godzina to się nie odezwie, aż mi łza spływa po policzku... Płaczę, po prostu płaczę. Już tak mam... To mnie rusza. Rusza mnie to negatywnie, że on się ode mnie oddala, a ja go kocham tak mocno, jeszcze mocniej niż wczoraj, przedwczoraj. Przecież mamy tyle planów, kochamy się, dlaczego akurat musieli zabrać im internet? Nie rozumiem nic... Czekać będę, nie napiszę pierwsza, on wie, że czekam na pewno, i że się martwię i ciągle o tym myślę...

Co to znaczy w8?

W8 to skrót od "Wait", czyli "Czekaj". Skrótu tego używa się podczas rozmów internetowych za pomocą komunikatorów np. Gadu Gadu, a także w wiadomościach smsowych. W latach osiemdziesiątych był też taki słynny samochód marki Lamborghini zdaje się, co zwał się W8. Poza tym W8 to może być skrót od nazwy systemu operacyjnego Windows 8.  W języku angielskim występuje jeszcze kilka innych skrótów, w których stosuje się cyfrę osiem np.:

Gr8: Great - Świetnie
H8: Hate - Nienawidzę
M8: Mate - Kumpel
D8: Date - Randka
L8: Late - Późno
Co to znaczy w8
Teraz już chyba powinniście zapamiętać co to znaczy w8.

Najczęstsze słowa wyszukiwań:

 • tzn co to znaczy
 • co to znaczy w8 w lolu
 • w8 lol
 • :* co to znaczy
 • co oznacza w8 w lolu
 • lol co to znaczy w8
 • gr8! co to znaczy w j sng

1

Jeśli zastanawiasz się co znaczy IHS to tutaj znajdziesz odpowiedź. Bywając od czasu do czasu w kościele widzimy tajemnicze napisy, jakieś inicjały. Często te same znaki pojawiają się także w sztuce. Jednym z takich tajemniczych inskrypcji jest napis: IHS, cóż on może oznaczać?
co znaczy ihsJest to tzw. chrystogram – monogram będący symbolem Jezusa Chrystusa w formie akronimu. Oznacza on Jezusa, ale to dość pobieżne wytłumaczenie. Ja postarałem się wyszukać więcej informacji na ten temat.
A więc używany skrót IHS utworzony został od pierwszych trzech liter greckiej wersji imienia Jezus (IHCOYC). Zapytacie pewnie dlaczego teraz nie ma skrótu IHC (jak na to wskazują 3 pierwsze litery) a jest natomiast IHS? I to da się wyjaśnić. Skrót ten przeniknął z kultury greckiej do łacińskiej. A w litera "C" w alfabecie greckim odpowiada łacińskiej literze "S". Znak zmieniono na IHS po tym jak znajomość greki stała się rzadkością. a rosła natomiast znajomość łaciny.
Ale co oznacza dokładnie ten skrót?
Skrót ten różnie tłumaczono np.: jako skrót od słów: "In hoc signo" (W tym znaku) w domyśle "zwyciężysz". "In hoc signo (vinces)" – w tym znaku zwycięstwo.
Lub też skrót od słów: "Jesus hominum Salvator", co znaczy tyle co: Jezus Zbawiciel człowieka.

Najczęstsze słowa wyszukiwań:

 • co znaczy IHS
 • IHS co to znaczy
 • ihs znaczenie
 • co to znaczy ihs
 • co oznacza ihs
 • co oznacza skrót ihs
 • co oznacza ten znak
 • ihs co znaczy
 • ihs co oznacza
 • NAPIS XNAME

Co znaczy szczęście?

"Nieciekaw jestem świata,
Ogromnych, pięknych miast:
Nie więcej one powiedzą,
Jak ten przydrożny chwast.

Nieciekaw jestem ludzi,
Co nauk zgłębili sto:
Wystarczy mi pierwszy lepszy,
Wystarczy mi byle kto.

I ksiąg nie jestem ciekaw
- Możecie ze mnie drwić -
Wiem ja bez ksiąg niemało
I wiem, co znaczy żyć.

Usiadłem sobie pod drzewem,
Spokojny jestem i sam -
O, Boże! O, szczęście moje!
Jakże dziękować Ci mam?"

Julian Tuwim - "Szczęście"

co znaczy szczęścieCzy istnieje recepta na szczęście? Trudno jest mi odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Otóż dla mnie receptą na szczęście jest mój własny uśmiech. Bo kiedy ja się uśmiecham to świat uśmiecha się do mnie. A przecież przyznacie mi rację, że lepiej jest żyć w świecie czy otoczeniu, w którym każdy się uśmiecha, żyje pełnią życia. Jeśli jesteście smutni, aż tak bardzo, że nie macie sił na uśmiech to po prostu, wyjdźcie na spacer, dłuższy spacer. I zauważycie coś zdumiewającego, a mianowicie, że otaczają was piękne rzeczy. Na pozór normalne, codzienne, a mimo wszystko jakby nieznane jak dotąd. Bo założę się, że obce jest wam patrzenie na bawiące się dzieci, śmiejące się czy biegające po parku. Receptą dla was może być to co posiadacie w sobie, w swoim wnętrzu, to dzięki czemu możecie zniszczyć pustkę, smutek. Czasami wystarczy wyjść na zakupy i kupić sobie mały drobiazg, choćby spinkę do włosów czy cukierka. A już czujemy się lepiej. Jednak trzeba tutaj ukazać różnicę, między kupowaniem a receptą na szczęście. Bo kupowanie to tylko nas rozweseli, a prawda jest taka, że recepta na szczęście musi zostać odnaleziona przez każdą osobę w sobie. Ale taka najważniejsza cecha, by stworzyć ją i by działała musi by optymizm. Człowiek musi cieszyć się z każdej drobnostki, nawet najmniejszej i nigdy się nie załamywać. Więc zacznijcie już od dziś tworzenie sami dla siebie swojej recepty na prawdziwe szczęście.

Najczęstsze słowa wyszukiwań:

 • szczęście
Możesz też rzucić okiem na:close