Przeskocz do treści

Co znaczy chcieć umrzeć?

Co znaczy chcieć umrzeć?

Wiem co znaczy chcieć umrzeć przez Niego... i wiem też co znaczy próbować umrzeć.. i uwierzcie mi - nie jest to wcale lepsze od życia.. Życie to jest dar, który dostajesz od Boga i może nie jest ono usłane różami to uwierz, że kiedyś będzie ono lepsze, że będziesz w końcu szczęśliwy. Każdy w życiu zazna i szczęścia i zła. Taka jest kolej rzeczy. Widocznie Bóg chce sprawdzić czy potrafisz cierpieć i radzić sobie z problemami. Jeżeli przejdziesz ten trudny okres to później może być tylko lepiej. Czasem są takie chwile, że ma się wszystkiego dosyć, ja też tak mam, ale jakoś żyję, bo muszę i w ogóle staram się być dobrej myśli, że następny dzień będzie lepszy.
Ja już nie wiem co znaczy być sobą. Naprawdę nie wiem, i nie chcę się na razie w to zagłębiać. Po prostu jestem, bez większych analiz. A zmieniło się... Wszystko. Moje podejście do świata, do ludzi, do siebie, do różnych rzeczy. No wszystko. Ale on nie rozumie co to jest umiar i co znaczy słowo NIE !! My to mamy pecha. W gruncie rzeczy jesteśmy w takiej samej sytuacji. Oni chcą nas wykończyć psychicznie, fizycznie i jak tylko się jeszcze da. Faceci to skomplikowane nasienie.
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
Co znaczy chcieć umrzeć
Co to znaczy śmierć? Wiesz?
Ja nie wiem.
Jest śmierć człowieka
i śmierć ptaka.
Śmierć z miłości.
Śmierć od strzały.
Jest śmierć duszy
i śmierć serca.

Ale czy śmierć to
koniec życia? Nie!
Śmierć to początek
drugiego nowego życia
w zaświatach.
Pięknych wiecznych
zaświatach pokrytych zielenią.
To jest nasza śmierć.
Śmierć człowieka
i śmierć ptaka.

Najczęstsze słowa wyszukiwań:

  • chcieć umrzeć
Możesz też rzucić okiem na:close