Swag co to znaczy?

Swag co to znaczy? Ostatnio popularne wśród młodzieży stało się słówko SWAG. Swoją popularność zawdzięcza ono temu, że jest cytowane w mowie potocznej, a także przez znanych młodych artystów muzyków w ich piosenkach np. Justina Biebera czy Zenday'ę Coleman.

Co to znaczy swag?

co to znaczy swag

Swag to znaczy lans (lansować się), czyli styl np. lans ubraniami, makijażem, piercingiem, butami, włosami itp. W kręgach młodzieżowych często używane jest powiedzenie: "I know you like my swag" co oznacza: "Wiem , że lubisz mój lans (styl)".
Swag it out - pokaż swój styl, wylansuj się, lansować się,
Swagger - to natomiast ktoś zuchwały, lanser.

W piosence Zendayi Coleman swag to znaczy mniej więcej "Będę to zdobywać" lub "Mam zamiar rządzić". Śpiewa, że ma umalowane paznokcie i zrobione włosy, więc może ruszać na podbój świata (w przenośni oczywiście), czyli idzie na imprezę, gdzie będzie najlepsza i najładniejsza, a inni będą ją podziwiać.

Inne znaczenie SWAG to  to "Secretly we are gay", czyli "Sekretnie jesteśmy gejami" akronim utworzony przez grupę gejów w latach sześćdziesiątych XX wieku. Obecnie raczej nie jest używane w tym znaczeniu.

W swoich piosenkach i wypowiedziach słowa “swag” często używa Justin Bieber. W jednym z ostatnich wywiadów muzykowi zadano pytanie co to znaczy SWAG. Justin odpowiedział: "Swag to po prostu bycie sobą. Nie musisz robić nic specjalnego, po prosto bądź sobą." Na powyższym filmie z koncertu Biebera w Polsce również pojawia się w jego wypowiedzi i to nawet kilka razy to słowo. Skoro już wiecie co to znaczy swag to możecie zacząć się lansować i ruszać na podbój świata.

Najczęstsze słowa wyszukiwań:

  • swag
  • co oznacza swag
  • co to znaczy swag
  • swag co to znaczy
  • co znaCzy swag
  • -) co to znaczy

2 myśli na temat “Swag co to znaczy?

Możliwość komentowania jest wyłączona.